Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 2x-re wifi?

LG Optimus 2x-re wifi?

Figyelt kérdés

(LG Optimus 2x, P990hN-V21b, Android 2.2.2)


A telefonomra szeretnék állandó wifit tenni. Sajnos a munkahelyemen nincs elég erős jel ehhez. Viszont itthon van! (nem tudom, ez mennyire lényeges)

Lehet-e esetleg valahogy állandó wifit bele tenni? Nagy szükségem lenne rá.

(Előfizetéses telefon/internet különböző okok miatt nem lehet.)

Remélem, érthető ahogyan leírtam.

Köszönöm előre is a segítségeteket.



2012. ápr. 23. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem egészen érthető? milyen állandó wifi? elvileg van benne wifi vevő, vagy hotspotként akarod használni?
2012. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első kérdőjelt ne nézd :D
2012. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)

Szóval:

Azt szeretném, hogy a telefonomon legyen állandó internet.

Az itthoni számítógépemen van USB-s internet+router (Router-> mert van laptop is :)

Sajnos nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz, így remélem érthetőbb lett valamennyivel, ha van még kérdés, írd nyugodtan, megpróbálom szépen elmondani :)

2012. ápr. 23. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
jah értem, hát a mobilnet előfizetésen kívül más megoldás nemnagyon van.
2012. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak mobilnettel oldható meg. a wifit nem lehet állandósítani, csak antenna közelében megy.
2012. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen a válaszod :)
2012. ápr. 23. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát.. állandó internetet nem tudsz csinálni/megoldani, max mobilnettel, ami havi 1k, szóval nem drága. De azt is kikapcsolnád, mert merítené rendesen a készüléket, mint a wifi is..

Szóval.. vagy olyan helyeken jársz, ahol van wifi elérés, és tudsz is csatlakozni, vagy mobilnet. :)

2012. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!