Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek lg gt 540...

Van valakinek lg gt 540 optimus telefonja?

Figyelt kérdés

mi a véleményetek, tapasztalatotok vele?

Első okostelefonom lesz és érdekelne, hogy érdemes-e róla tudni valamit?


2012. ápr. 24. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem lennél elégedett vele.

Ha mondasz egy árat, amit hajlandó vagy telefonra költeni, akkor ajánlhatok/-tunk jobbat is nála.

2012. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

érdekelne, hogy érdemes-e róla tudni valamit?


Igen, mindig érdemes olyan dolgokról tudni valamit amit megveszünk.

Erről a telefonról azt érdemes tudni, hogy nem éri meg megvenni. Elvault a hardvere, az android 2.1 se épp egy mai darab (frissítés pedig nincs) és a rezisztív kijelző se épp az a technológia amivel szívesen találkozik az ember de legalább szinte mindennel lehet használni a kijelzőt.

Nem tudom, hogy mennyit szánsz rá, de ennél jobbat is lehet venni hasonló áron.

2012. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ps2-t cserélnék érte, de ha a ps kp-ban elmenne akkor max 20ezer forint.

nekem igazából a samsung galaxy mini és a se x8 tetszik, de nem igazán értek hozzá, megnéztem neten és ugyan olyan tulajdonságokat ír neki mint a samsngnak vagy az se x8-nak.

2012. ápr. 25. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Eközül a 3 közül nem is tudom, hogy melyik lenne a rosszabb.

Ha kifejezetten csak telefonálásra és sms-re kellene, akkor hajrá.

Ha később lennének egyéb igényeid, hogy a korhoz igazítsd a dolgokat...pl instagramot szeretnél letölteni, meg egyéb ilyen mai trendi akármiket, ahhoz ez a 3 modell már édes kevés.

Nem beszélve arról, hogy az angry birds is szaggatni/akadozni fog rajta, komolyabb játékokat már nem is említve.Tehát így mérlegelj, főleg, ha hosszabb távra szeretnéd magad mellett tudni a telefont, bár kérdés, hogy kinél mit jelent a hosszabb táv, ugye!?

2012. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
több ismerősömnek is van galaxy minije és minden gond nélkül megy az angry bird és a fruit ninja meg elég sok dolgot le lehet rájuk tölteni. ha tehetném, akkor vennék jobbat, de sajnos ennyit tudok rászánni. de ha ebben az árban van jobb, akkor az is érdekelne. még a se x10 mini pro ami 20 körül van, de az meg nagyon pici nekem. túl nagy kezem van hozzá. még néha a galaxy minihez is.
2012. ápr. 25. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ilyen 20 ezer környékén a mininél nincs jobb, illetve, ha csak ennyit tudsz rászánni és kell, akkor már inkább a mini.

Max. a ZTE bladdel megpróbálkozhatsz, ha találsz 20-ért, ugyanazt tudja mint a mini, nagyobb méretű kijelzővel.

2012. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!