Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem akar kapcsolodni a Google...

Nem akar kapcsolodni a Google Play-re?!

Figyelt kérdés
(Amerikai) Samsung Admire-m van 2.3.4es verzios Androiddal es a legujjabb szorakozasa (tobbek kozott) h csatlakoznek a Google-Playre de nem engedi :( sose hasznaltam (egyszer az elejen leszedtem mindent amit kell egyszerre), ezutan egyszer akarok letolteni valamit akkorse megy.. :S

2012. ápr. 25. 05:31
 1/4 A kérdező kommentje:
ja! azt irja ki h No connection, ( jo, eros, gyors wifi, mobilnet, mindene megvan a sikeres kapcsolodashoz)
2012. ápr. 25. 05:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt irod hogy superwifi ott van mellette, de fel is csatlakozott rá?

Background data engedélyezve?

2012. ápr. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
abszolut, persze h csatlakozott :D csaj vagyok nem szoszi :D mellesleg rajottem a bibire, el volt allitva a datum, a kedveske szerint 2007 apr 1et irtam, nem uj semmit nem nyomtam rajta egyszercsak magatol atallt, talan koze lehet ahhoz v epp akkor tortent amikor csutkara kikapcsolasig merult :) de megoldottam :) azert koszi a valaszt :))
2012. ápr. 26. 04:16
 4/4 anonim válasza:

És a WIFI-vel való netezést engedte ezekben ez időkben? Mert ha igen akkor egy egyszerű chace cleaner-el elintézheted a problémát. Ha meg nem akkor a WIFI hálózattal lesz a bibi.


Ha tudsz othon építs ki egy statikus hálózatot, garantálom semmilyen probléma nem lesz utána :)

2012. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!