Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg igaz az, hogy az...

Tényleg igaz az, hogy az Android nem kezeli a ppt-t?

Figyelt kérdés
Valamiért nem tölti le őket, és nem nyitja meg őket, tehát valszeg így van, de mi a másik módja annak, hogy valahogy megnyissam? Azt hallottam, hogy át kell a ppt-t pdf-be konvertálni, de ezt mégis hogyan kell? Köszi!
2012. ápr. 25. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


de PC-n, a 2007-2010 PowerPointban megnyitva, már alapból menthetsz (Mentés másként...) PDF fájlba.

2012. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Documents To Go van rajta és ppt, pps megnyílik rendesen.
2012. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz. De tényleg érdemes mindent pdf-be konvertálni, gyorsabban kezeli, mint az office formátumait.
2012. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy nem igaz:), mikor több forrás írja és rámentem és nem ismeri fel nagyon érdekes, valszeg azért mert nem kezeli. A többieknek köszi:)
2012. ápr. 25. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes... Szerinted ha az asztali gépeden nincs office, megnyílik? Nem. Akkor biztos az asztali gép sem kezeli...
2012. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
If you have an Android device, how can you view PowerPoint on it, since PowerPoint formats are not supported by Android? It is said that only on Windows Mobile 8 that PowerPoint will be originally supported one or two years later. So we need to find alternative ways to play PowerPoint. Here we would like to suggest 5 methods to view PowerPoint on Any Android Devices. Ez azért elég egyértelmű
2012. ápr. 25. 15:17
 7/10 A kérdező kommentje:
És annak ellenére, hogy van rajta office suite nem nyitja meg a ppt-t.
2012. ápr. 25. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne nyitná meg? Akkor miről puskáztam múltkor ZH-n?
2012. ápr. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:)
2012. ápr. 26. 13:22
 10/10 A kérdező kommentje:
A pdf tényleg jó ötlet volt és az stimmel. Köszi...Az officesuite is jó viszont a documents to go kódot kér és a fizetős alkalmazása már elég drága és zavaróak a felbukkanó google hirdetések. Nem veszekedni akarok és nem akartalak megsérteni. A pdf-be konvertálás vált, így be végül.
2012. ápr. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!