Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Sony Xperia...

Melyiket vegyem? Sony Xperia S vagy HTC Sensation XL?

Figyelt kérdés

Képek:

Sensation XL: [link]


Xperia S: [link]

Köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 25. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Xperia S.

Az XL nem jó telefon, akkor már inkább XE. De azzal szemben is az Xperia a nyerő.

2012. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hát akkor egy a véleményünk.:)
2012. ápr. 25. 15:03
 3/11 anonim ***** válasza:

HTC fanként Xperia S-t kell mondanom.

Okai (bár úgy veszem te is már az S mellett állsz):

- túl nagy kijelző (a 4,3" pont ideális, a 4,7" pont k.rva nagy)

- nagyon kicsi felbontás egy akkora kijelzőre (Xperia S kisebb kijelzőn is nagyobb felbontást tud kipréselni magából)

- gyengébb fényképező/kamera

- gyengébb hardver


Igazából az egyetlen előnye az 3 betű, az a bizonyos "HTC", meg az ezzel járó Sense és minőség, de az is inkább a HTC jobb telefonjaira igaz.

2012. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:) Nekem nagyjából mindenben jobban tetszik az Xperia, de a hozzá járó 30000-es fülhallgató miatt kicsit megtetszett és elkezdtem nézegetni a HTC-t, bár az Xperia szebb, de ez is egész jól néz ki.
2012. ápr. 25. 17:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sensation XL-hez Beats fülest adnak, ugye?

Akkor ne sajnáld, kb egy ötezres fülhallgató árán van, csak a B betű miatt 30-ért adják.

2012. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A xperia s az egy ujjabb és jobb telefon.Bár Samsungos vagyok de szerintem ez egy nagyon jó teló amit érdemes megvenni.
2012. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Tudom, hogy az előállítási költsége nem éri el az 5-6 ezret, de akkor is állítólag nagyon jól szól. De döntöttem. Az Xperia-t veszem meg.
2012. ápr. 25. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Állítólag. De aki ezt mondta, az még nem hallott még huszonezres stúdiófejhallgatót sem, nemhogy drágábbat. :)
2012. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hallgattam már 65 000 Ft-os stúdiófülesen zenét. Olyan szépet még nem hallotam.
2012. ápr. 26. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Na a Beats annak közelébe sem ér.

Nem azért írtam, hogy 5 ezer, mert annyiból állítják elő, hanem mert már annyiért kapsz olyan fülest, ami lekörözi.

Na jó, ez azért túlzás, de 10-15-ért már lazán.

2012. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!