Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom feloldani a SIM-kár...

Hogy tudom feloldani a SIM-kártyámat?

Figyelt kérdés
Le van róla tiltva az összes szolgáltatás, hogyan tudom úgy feloldani őket hogy ne kelljen bemennem egyik telefon üzletbe se, hanem csak így telefonon keresztül hogy még anyám se tudjon róla( mert ez lenne a lényeg).

2012. ápr. 25. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát azt kérlek szépen sehogyan sem.

Az lesz a legjobb, ha odaállsz édesanyád elé, és megmondod neki, hogy mi történt és miért.Nem lenne egyszerűbb bevallani neki?

Mindenképpen tudnia kell róla, mert neki is be kell menni majd a szolgáltatóhoz, mert gondolom, hogy az ő nevén van a kártya.

2012. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmi rosszat :D csak anyám mikor megettük a telefont mindent letiltatott róla ami pénzbe kerülhet( internet különféle szolgáltatások stb.) és most fel szeretném oldani, mikor egy emelt díjas sms-t akarok küldeni nem engedi hanem küld1 sms-t nekem h hívjam fel a .. számot és oldassam fel ott, na én felhívtam (robot nő válaszolt) és hát egy órán keresztül mondogatta h szíves türelmét kérjük- azért 1 óra mert nem bírtam tovább é ink kinyomtam. ( ingyenes volt ez a beszélgetés)
2012. ápr. 25. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg, hogy oldja fel.Mert az ő nevén van(gondolom) csak ő tudja feloldatni.
2012. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!