Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezhet olyan, hogy valakinek...

Létezhet olyan, hogy valakinek azt jelzi ki a telefonja, hogy felhívtam, miközben nem is?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt állítja,hogy az ő mobiljára érkezett 2 hívás tőlem,mikor én nem hívtam fel őt.Órám volt,a zsebemben volt a mobiltelefon,úgyhogy más sem hívhatta az én számomról...Onnantól kezdve elkezdett hívogatni,nem értettem,hogy miért,és mikor sikerült felvenni,érdeklődött, hogy miért kerestem,holott nem kerestem.Azt mondta,hogy azóta rákérdezett egy szakértőnél,aki azt mondta neki,hogy légköri zavar kelthetett ilyen tévedést.Igaz ez? Előfordulhat ilyen?
2012. ápr. 26. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez kb. annyira valószínű, mint a szellemjárás. Ha abba hiszel, akkor bármi lehet. Különben az ismerősöd telefonján meg lehet nézni a beérkezett hívásokat.
2012. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt és tuti nem álmomban volt ez mert aludtam a telefon mellettem és valahogy "felhívtam" apumat xD ez valahogy képtelenség. de volt már olyan is h kint voolt a telefon a konyhába az is éjjel és küldött egy vh-t a barátomnak.
2012. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"rákérdezett egy szakértőnél,aki azt mondta neki,hogy légköri zavar kelthetett ilyen tévedést"


Nagy szakértő lehet...Szerintem inkább a Jupiter és Vénusz együttállása okozhatta a problémát.


Picit komolyabban: ha te valóban nem hívtad, lehet hogy a barátod telefon szoftvere okozott problémát. Pl láttam olyant, hogy a hívások időbélyege rosszul került kijelzésre, illetve összekeverte a szoftver a híváslistákat. Így nem azt a hívást jelezte nem fogadottnak ami valójában volt "elszalasztott" hívás.

2012. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, igen. A telefon összekeverte a dolgokat.
2012. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem most két ismerősöm is azt állítja, hogy felhívtam, miközben én tuti, hogy nem kerestem őket. Tudom, hogy ez a kérdés évekkel ezelőtt hangzott el, de hátha azóta más is tapasztalt ilyet. A szolgáltató azt mondja, hogy még nem érkezett hozzájuk hasonló panasz. Kissé furcsa, hogy most egy hét leforgása alatt többektől kapok ilyen visszajelzést, holott ezidáig soha nem tapasztaltam hasonlót.
2015. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!