Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia mini...

Petko333 kérdése:

Sony ericsson xperia mini overclocking ugy tudom hogy ez a processzor kibirja a 1,2 Ghz is menyire ajánlott a húzás? és milyen programot ajánlotok? , azért irom ezt mert eddig szinte semmilyen normális választ nem kaptam

Figyelt kérdés
sony ericsson,xperia,mini pro,overclocking,húzás,1.2Ghz,strapbirosság
2012. ápr. 27. 13:22
 1/8 A kérdező kommentje:
hopp rossz helyre irtam a kulcsszavakat
2012. ápr. 27. 13:23
 2/8 anonim ***** válasza:
1.2 GHz-et még elbír a proci, ha rootolt telefonod van, akkor ajánlom az AnTuTu CPU Master programot.Egyszerű használni nagyon.
2012. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan az a proci van benne, mint az osszes tobbi 2011-es XPERIA-ban, tehat 1,5Ghz-t is kibir lazan (ha jol emlekszem az Arc S 1,5Ghz-n fut.)
2012. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze én pedig lehiszem hogy kibirja a 1,5 ghz ez
2012. ápr. 27. 18:52
 5/8 A kérdező kommentje:
*én szerintem az arc s 1,4 ghz en fut.De ki tudja hogy milyen scorpion proci van benne lehet hogy az arc s be jóbb van (biztos)
2012. ápr. 27. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyan az van ebben is mint az Arc S-ben, csak az Arc S-ben levo tipusjelzese vegen van egy T betu, ami arra utal, hogy magasabb orajelen uzemel.
2012. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jó üzleti fogás: Ugyanaz a processzor és GPU két különböző modellben...az egyik 1GHz-n pörög, a másikat gyárilag felhúzzák 1.4-re.Ugyanaz a Soc, ugyanaz az előállítási költség a nép emberének pedig simán el lehet adni emiatt egy új telefonnal együtt 20-30 ezerrel drágábban.Erről van szó.Tiszta biznisz az egész.
2012. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Simán nem fog menni.

Nyitott bootloader kell hozzá, és kernelt kell cserélned, hogy menjen rendesen.

használtam a minit 1.8-on is, de nem sokáig. 2 ghz-t csak tesztre próbáltam ki, de a legjobb 1200-on volt.


KRSH kernelét tudom ajánlani.

2012. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!