Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x8-at...

Sony ericsson xperia x8-at érdemes frissíteni 2.1-re?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes! Nekem is x8-om van és azon meg a 2.3 van! :)
2012. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez jött ki egyáltalán 2.1-töl régebbi szoftverrel ?
2012. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, 1.6-os volt ha jól tudom.
2012. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma is tanultam valamit :) Van egy X8-am ,amit csak úgy összeraktam és kisérletezgetem rajta .Nagyon ellene voltam a fözött romoknak,de mivel ezen nincs mit buknom,feltettem rá a cyanogen csapat által adoptál 2.3.7-et -meglepöen jó. A 2.1 nekem nem igazán jött be,abszolt nem optimalizált,látszik rajta,hogy csak összedobták,hogy legyen ilyen is nekik . Ha már nem garis a telefonod,akkor javaslom ezt,ami nekem is van,ha garanciális,akkor a SEUS-sal a gyrái 2.1 update 1 - az 1.6-tól biztosan jobb,ezen már képes futni egy navigáció és a mostanában nagy divatnak örvendö VIBER is.
2012. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát jobb nem lesz tőle, én is tegnap cseréltem le az X8-am HTC One X-re (tudom kicsit nagy külömség egy rakás szar és a legjob telefon között :D XD)
2012. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok am az X8-omon Ice Cream Sandwich (android 4) volt de azt c sak főzött rommal lehet megoldaNI
2012. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!akkor frissítem!
2012. ápr. 29. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!