Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet az hogy Androidnál...

Mitől lehet az hogy Androidnál néha felébred a telefon, amikor le van zárva?

Figyelt kérdés
Van egy HTC Sensation telefonom, a legújabb Android van rajta, mostanában kezdte el, hogy le van zárva, vagyis alvó üzemmódban van, és random időközönként bekapcsol a világítás, és bejön a feloldási képernyő. Van amikor egész nap nem csinálja, van amikor meg egymás után sokszor, és ez húzza az aksit. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Mi a megoldás rá?

2012. ápr. 29. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy S2-m van, és 2.3.4-el ugyanezt csinálta. Utána feltettem az ICS-t, és mostanában nem csinálja.
2012. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ICS? sorry az micsoda? Kezdő vagyok :S
2012. ápr. 29. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Android 4.0 rövidítése.
2012. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, van most egy rendszerfrissítés remélem már az az....
2012. ápr. 29. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 alkalmazás telepítése után csinálta ezt. Esetleg töltsd le az avastot a marketből nekem is az ismerte fel a hibás alkalmazást!
2012. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Sensationra is kijött a 4.0 már.

De mikor felteszed, akkor vagy formázd előtte a készüléket, vagy telepítés után csináld, mert lehet, hogy tényleg 1 app csinálja, nemtudom, én leformáztam előtte.

2012. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Örülök, hogy megtaláltam ezt a helyet, s amint látom, nagyon friss.

Galaxy Note, 1 hete vettem, ugyanez.

1-ben biztosak lehetünk: nem a hardveres, hanem a szoftveres környezetben kell a hibát keresni, tehát én is az alkalmazások körül keresgélnék.

Ez nem vírus, mivel a készülékem azoktól mentes, s nem is az operációs rendszernek a frissítésétől függ, tehát azt mindenképp napoljuk el!

Oldjuk meg együtt a problémát, mivel csak futó alkalmazások körül keresgélhetünk, nézd meg kérlek a készülékeden a futó alkalmazások CPU felhasználását és a memória használatukat valamilyen programmal (pl. OS Monitor). Én is ezt fogom tenni, s ki kéne írni valahová a felhasznált programok TELJES listáját, s ha van közös pont, akkor nagy valószínűséggel az lesz az!

Új vagyok itt, nem tudom, lehet-e esetleg ezt képként feltenni.

2012. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, lehet képet feltenni, csak úgy, hogy előbb feltöltöd 1 oldalra, pl kepfeltoltes.hu-ra, és belinkeled.

Sajons én már nem tudok segíteni, mert nekem az ICS óta megoldódott a problémám. Szerintem ez a keresgélős módszer annyira nem jó, mert sok közös app lehet az, ami fut. Nem egyedi probléma, mert anno keresgélrem énis rá a megoldást, és külföldi oldalakon is beszéltek róla, csak nem tudták megoldani. Nekem akkor indult ez az egész, mikor a 2.3.3-t frissítettem 2.3.4-re. Lődd ki az appokat, és nem fogja ezt csinálni 1 darabig. Ideiglenes megoldás csak, de megoldás..

2012. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na király, megvan nekem is a megoldás = 4.0 :) azóta nem csinálja, viszont azóta melegszik a telefon, és fele annyi idő alatt lemerül az aksi :\ zsír XD
2012. máj. 2. 22:44
 10/11 anonim válasza:
Ez nem lep meg, de visszatelepítetted-e már az összes régebben használt alkalmazásaidat?
2012. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!