Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus 2x gps (navigáció)...

Lg Optimus 2x gps (navigáció) gondom van?

Figyelt kérdés

már annak utána jártam hogy android 2.3.4 el mindenki szopik? át állítottam hogy ne a gyári beállítások szerint keresse a műholdakat hanem a nokiának a műholdjait plussz minden ami le van írva úgy csináltam. Többi lent De akkor se műkszik. Nem talál holdat.

De akkor se műkszik. Nem talál holdat. Egyedül akkor működik ha bekapcsolom a gps-t és úgy kapcsolom ki a telefont majd be, , ekkor működik. Igo, sygiy egyaránt

dehát igy nem merek elindulni horvátországba..állítólag 2.2 vel nincs ilyen gond dehát gondolom nem lehet vissza frissíteni 2.2 re :D azért egy ilyen kategoriájú telefon tudjon már navigálni..


2012. máj. 1. 15:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!