Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidban hogyan tudom...

Androidban hogyan tudom átmásolni a többezer sms üzenetemet sd-kártyára?

Figyelt kérdés
az alap sms progit használom, de sehol nem találok bővebb beállítást, és már annyira tele van a telefontárhely, hogy ha megnyitok egy embert, aki alatt van 2000 sms, befagy, vagy nagyon lassan jön elő.. nem szeretném őket elveszíteni
2012. máj. 3. 13:33
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, és xperia x8, android 2.1-update 1
2012. máj. 3. 13:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Marketről sms backup and restore.
2012. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi, de a marketemmel valami baj van, hiába töltenék le, kiiírja, hogy error, downloading was unsuccessful,, please try again.


már töröltem a market frissítéseket, és gyorsítót (itt olvastam hogy ez megoldhatja), mégsem :(


hosszú idő után most léptem fel a telefonommal netre wifivel, és nem megy :(

2012. máj. 3. 13:48
 4/6 A kérdező kommentje:
gondoltam az a baj, hogy megtelet a telefontárhely, és ezért akartam megoldani
2012. máj. 3. 13:48
 5/6 A kérdező kommentje:

összességében igazából újra szeretném telepíteni az egészet, minden vackot letörölni, csak maradjanak meg az sms-ek és telefonszámok, más nem kell. (csak már legyenek az sd-kártyán)


tippek?

2012. máj. 3. 14:02
 6/6 A kérdező kommentje:
najó, csinálok egy biztonsági mentést, újratelepítem a rendszert, utána visszaállítom a mentett cuccokat, ezután az sd-kártyát formázom, és aztán sms backuppal átmásolom az üziket.. ez így jó?
2012. máj. 3. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!