Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy 18 éves...

Szerintetek egy 18 éves lánynak ciki ilyen tok az iPhone-jára? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 3. 14:29
 1/5 anonim válasza:
Nagyon gáz. Egy nyolcévesnek még elmenne, de egy tizennyolcnak tényleg ciki.
2012. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyik ismerősömnek is ilyen van, 17 éves, és nem szólt neki senki. Biztos azért, mert az egész stílusa ilyen...Magassarkú, műköröm, szolizott bőr, rózsaszín ruhák. Ha ilyen vagy, akkor szerintem elmegy..
2012. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajj, dehogy vagyok olyan :/ egyszer volt műkörmöm, de azt is egy különleges alkalomra csináltattam. Szoliban még sosem voltam, de nem is tervezem, hogy megyek. A magassarkút is csak alkalmakra veszem fel. Akkor azt hiszem, kihagyom ezt a tokot :)
2012. máj. 3. 14:36
 4/5 anonim válasza:
erre rálőnek a szerengetin
2012. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GenXstaR ***** válasza:
Ha egyszerű nőnek akarod,hogy lássanak akkor csak vedd meg és csodálkozz. Egyébként pedig szerintem rohadt drágán adja a kedves eladó a vaterán. Pár száz forintos plasztik darab az egész.
2012. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!