Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy BlackBerry Bold...

IPhone 4 vagy BlackBerry Bold 9780?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni, melyiket válasszam. indokot is szeretnék, köszönöm!:)
2012. máj. 4. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
nem igazán értem a kérést. Ég és föld a két telefon. Kezdjük ott hogy az egyik érintőképernyős a másik meg nem.
2012. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem i4-em van, de szerintem te csak arra vennéd, mert divat. Ezek közül inkább iPhone-t ajánlom, mert BlackBerry-hez kell BIS/BES előfizetés, ahhoz, hogy teljesmértékben használd, viszont ezek meg olyan titkosítással bírnak, amire egy átlag embernek semmi szükség. Hacsak nem valami nagyon fontos ember. iPhone viszont drágább, meg ahhoz microSIM kell, tehát azt meg csak úgy vegyél, hogyha egyszer visszaváltassz normál SIM-re, akkor egy adapter is kell majd.
2012. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
A második jól leírta. Mivel össze sem lehet hasonlítani a két telefont, így neked csak telefonálásra kell. Divatból jó az IPhone, mert a bb az üzleti telefon, nem arra való, hogy de jó, nézd meg Pistikém, ilyenem van, de a 80%-át nem használom ki.
2012. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!