Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendben van így ez a telefon?...

Rendben van így ez a telefon? Megéri, rendeljem meg?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 4. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Nem is tökéletes állapotú, adatkábel "ronda", hangerő szabályzó nincs... nem éri meg.
2012. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez?

[link]

2012. máj. 4. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőt tuti hogy nem venném meg!

A másodikat már megvenném!

2012. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a 3gs jobban megéri de mivel licites nincs garantálva hogy a tied lesz.
2012. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én személy szerint nem vásárolnék iPhone-t a vaterán. Ki tudja hogy mi a hézag vele, az eladó bármit állíthat a termékkel kapcsolatban. Akár az is előfordulhat, hogy egy lopott/körözött vagy egy ügyesen hamisított készüléket kínál eladásra.
2012. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5-nek teljesen igazat adok! Én hogy őszinte legyek ilyen elektronikus cuccokat nem is vennék használtan! Gépet azért nem vennék mert lehet hogy fullos meg minden de mikor meg használva volt úgy meg lett terhelve hogy éppen hogy csak beindul és a telóval is így vok meg télleg így van hogy lehet hogy lopott!
2012. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!