Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné iPhone 4-emet lecserél...

Megérné iPhone 4-emet lecserélni Sensation XE-re?

Figyelt kérdés
Pár dolgot leszegeznék. CSAK olyanok írnak, akinek XE-je van, android fanokra nem vagyok kíváncsi. Rendszer nem szempont, mert alapból a Sense felülettel sem vagyok kibékülve. Ami érdekelne, valóban olyan rossz a kamerája? Ezen kívül hangzása kihangosítva is több, mint a sima Sensation-é, vagy csak a füles az extrája az XE-nek? Illetve koncerten való videózást mennyire bírja a mikrofon?(Nem torzít-e?)
2012. máj. 4. 17:24
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Nekem a sima sensation volt, nem az xe, nem volt vele bajom. A sense-t meg meg lehet szokni. Az xe valamivel jobb, de nem annyival, tehát jó telefon az. Igaz, hogy nem sok tapasztalat volt a simával, kb 2 hétig volt az enyém, csak elhagytam, és incredible s lett helyette.
2012. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2012. máj. 4. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
bp te miért is írtál ? te köztudottan android fan/apple hater vagy , am sztem nem érné meg lecserélne az iPhone 4 et , max október-december között , v utánna , tulajdonképpen ugyanazt tudja mind a 2 telefon csak attól függ meik rendszer fekszik , ha meg nem szempont akkor kb nincs különmbség (max 2sec töltési idő )(iPhone 4 tulaj)
2012. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :D elnézzük neki :) de azért ő is egy tapasztalt telefontulajdonos :D nem tudom, hogy XE-n vajon olyan-e a fülesre a hangerő, mint iphone-ra, mert azért az elég bika. megoldható, ha veszek hozzá egy beats fülest. igazából egy jó dolog van iphone-ba, amit csak a tulajok értékelhetnek, az az értékállósága. ezt persze csak mi tudjuk, és hasznosítjuk. bár amúgy sem vok apple tulaj, szóval tudom, hogy túlárazott, de amikor nálam van, akkor én örülök is neki, hogyha egy kicsivel olcsóbban adom, máris könnyen elkel. bár a htc és tartja az árát, de most kb azonos áron láttam használt xe-t is.
2012. máj. 4. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!