Nokia N73 gaming?

Figyelt kérdés

Most újítottam fel régi Nokia N73-asomat, ki lett tisztítva és új billentyűzetet rakattam bele.

A kérdés olyanoknak szól, akik már játszottak ilyen telefonon, esetleg ma is azt csinálják:

Hol találok rá megbízható, 100%-ban kompatibilis, kicsit sem akadozó játékokat ?

Pl. WRC mobil nagyon király, de olyan szinten akad, hogy zavaró. Na ilyet nem akarok.

Ami számít: játékélmény, és hogy tuti menjen.

Ami nem számít: grafika


Ha valaki tud ezzel foglalkozó weblapot is, akkor linkelheti. Én 2 éve keresek erre jó játékot, de nem nagyo találtam.

Példának tudom hozni a Gravity Defied-et, hiába egyszerű a megjelenése, nagyon tetszett !



2012. máj. 4. 17:53
 1/6 anonim válasza:
Hello! :) Nekem nokia n97-em van. :) Ezek tuti nem fognak akadni: Raging Thunder (autós), Wave Blazer (motorcsónakos) A Mobile9-en nézelődj, ott jó játékok vannak, de sok kamu is van :)
2012. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ide muszáj regisztrálni ? Nem enged tovább, ha nem regeltem.
2012. máj. 5. 10:03
 3/6 anonim válasza:
nem kell regelni rámész az oldira, majd a for users-re mész és beírod a készülék nevét és böngészhetsz is a játékok közt :)
2012. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mind1, már regisztráltam, így automatikusan tudja, miket akarok :)
2012. máj. 6. 09:06
 5/6 A kérdező kommentje:

1 kimaradt:

Köszi az oldalt !! :D

2012. máj. 6. 09:06
 6/6 anonim válasza:
Nincs mit nagyon szívesen :) Én is nagy Mobile Gamer vagyok :D
2012. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!