Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live with...

Sony Ericsson Live with Walkman telefonnal van probléma. Nem menti el a számokat. Vagyis beírom, ha megcsörgetem akkor felismeri, amit beírtam, de nem jeleníti meg a kapcsolatok között. Ötlet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam ilyet akkor csinált, mikor online fiókba mentettem a kapcsolatot. Te is oda mentenéd?
2012. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs. elvileg az a baj, hogy nem jeleníti meg a SIM-re mentett számokat, de nem enged telefonmemóriába menteni..
2012. máj. 6. 13:33
 3/4 anonim válasza:
Nálam is hasonló volt a helyzet és miután újra beszereztem az összes számot ami a SIM-en volt akkor vettem észre, hogy van olyan lehetőség hogy -kapcsolatok importálása- és kilehet választani, hogy sim-ről vagy memória kártyáról akarod.
2012. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lépj be a walkmanba,és a bal felső sarokban menj rá arra a fülre és ott keresd meg,nekem is így volt
2012. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!