Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vettem egy Nokia...

Tegnap vettem egy Nokia C5-03-as telefont, a fülhallgatót nem tudom normálisan használni miért lehet? (folytatás leírásban)

Figyelt kérdés

Mikor bedugom a fülhallgatót és elindítom a zene lejátszást, mindig ez a "hangutasítás"-os dolog jön be, hogy beszéljek, és emiatt nem tudom hallgatni a zenét, hiába lépek ki, mindig kiadja, hogy most beszéljek... nem lehet ezt valahogy kikapcsolni?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ez a telefon nem használja csak úgy magának a mobil netet, letölteni ezt azt, mint némelyik telefon?! (igen tudom a google a barátom, viszont nem találtam értelmes választ, normálisan bedugtam nem csak félig.)



2012. máj. 5. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha-néha nekem is elő szokott jönni, de megvárom míg végig megy a csík (hogy most beszéljen) nem szólok semmit, végigment kidobta, hogy nincs találat majd eltűnik! Próbáldd meg te is ezt! Ne X-eld ki, amikor ezt csinálja! Várd meg végigmegy, ne szólj semmit, kidobja, hogy nincs találat, majd eltűnik! Amúgy vehettél volna Nokia 500-at! Jobban megérte volna
2012. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha megvárom amíg végig megy akkor is újra előjön. De az a furcsa, hogy a gyári fülhallgatóval ezt nem csinálja, csak mivel ez a nagy dugós füles van hozzá, vettem ezt a kicsit, de ennél meg egyfolytában ezt csinálja...
2012. máj. 5. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:

A 3.5-ös jack csatlakozós helyett vettél egy 2.5-ös jack-es fülhallgatót?

Mi a bánatnak?Valószínű amiatt csinálja.Érdemesebb lett volna venni egy másik 3.5-ös jack csatlakozósat, ha már a gyári nem jön be.

Feltéve, ha a jack dugó méretéről beszélsz "nagy dugó-kis dugó" alatt.

2012. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez is 3.5-ös, nem a jack dugó méretéről beszéltem, hanem erről, hogy képről illusztráljam, a normális fülhallgató kiesik mindig a fülemből, meg nyom, azért vettem ilyet.: [link]
2012. máj. 5. 11:04
 5/7 anonim válasza:
Akkor probálkoz a beállítások -nál , legyen alap értelmezett fülhallgató.
2012. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az is be van állítva, de még mindig hangutasítás jön ki..
2012. máj. 6. 14:46
 7/7 anonim válasza:
Ugyanez volt a problémám, és már éppen vissza akartam vinni a két napja vásárolt telefont, amikor rájöttem a megoldásra. A fülhallgató csatlakozóját teljesen be kell nyomni: amikor azt hittem benn van, hiányzott még fél milliméter, ez egy kattintásra bemegy. Utána egyből megszűnt a probléma, nem jött többet elő a hangutasításos sáv, sőt a fülhallgató is jelentősen fölhangosodott.
2012. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!