Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy HTC One X...

Sony Xperia S vagy HTC One X vagy Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés
melyiket és miért lenne érdemesebb megvenni?
2012. máj. 5. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S3
2012. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

HTC One XL t összeset veri. De még nem jött ki.


Yupiter

2012. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Xperia S, feltéve, hogy a második szériás.

S3-nak gagyibb hatása van, mint az S2-nek, a One X egyelőre baromi túlárazott, mint minden friss HTC-s telefon, és gond is van vele, illetve nem éri meg egy teszt szerint sgs2-ről sem váltani.


Gond:


[link]


Akku probléma:


[link]


Szubjektív!!! teszt:


[link]


Ráadásul az Xperia S olcsóbb is sokkal, illetve hiába a másik két modellnél a bikább hardver, a samsung nem tud normálisan optimalizálni egy romot, sem a touch-/motionwiz-t (a htc meg egyelőre bajos), az Xperia S hardvere bőven kielégítő teljesítményt nyújt.

2012. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Yupiter. De úgy tudom, hogy az csak Amerikában fog megjelenni
2012. máj. 5. 10:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Európában is elérhető lesz...

Mellesleg a Galaxy S3 nagy csalódás számomra. Pentile matrix os kijelző, tepsi, gagyi formaterv stb...


Yupitet

2012. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

HTC One X, de csak ha lentebb megy az ára.

Ha nem, akkor Xperia S.

2012. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*Yupiter :D
2012. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát augusztusig megjelenik az xl? :D mert végülis szülinapra kapom a telefont :)
2012. máj. 5. 12:56
 9/12 anonim ***** válasza:

One XL, mindenképp.

Amcsiknál ha jól tudom maga a One X van Snapdragon-os procival, csak végül valami miatt EU-ba is jön (nem tudom, hogy alapból ez volt-e a terv), csak itt One XL néven.

Megjelenéséről semmi infó, de augusztus még majdnem 4 hónap, addigra biztos, hogy megjelenik, szerintem még július előtt.

2012. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
a one xl ugyan az mint a one x csak annyi hogy támogatja a 4g-t. ami meg az amcsi meg eu one x-eket illeti amcsiba került szarabb vassal a htc üdvöskéje.
2012. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!