Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi Balckberry készülékekre...

Régi Balckberry készülékekre témákat hol tudok letölteni?

Figyelt kérdés

Reggel óta bújom a googlet de csak pár nagyon ócska oldalra vitt ileltve a hivatalos appworldre. Ez utóbbi jó lenne ha le lehetne szedni a témát és installálni a desktop softwarevel. De nem lehet. QR kótot kellene nézetnem a telefonommal vagy a linket elküldhetem neki emailben... szuper! Csakhogy ezen a régi modellen (storm 9500) nincs wifi és nekem semmi kedvem mobilnetért fizetni (nem is keveset) csak, hogy ebbe a régi készülékbe egy kis életet leheljek. Főleg, hogy olyan szépen menne simán a desktop softwarevel.


Appworldon akár meg is tudom vásárolni a gépemről a fizetős alkalmazásokat a beregisztrált telefonomra, nem értem miért nem lehet akkor egyszerűen feltölteni ugyanonnan.


De fogadni mernék hogy ezzel más is így volt már és esetleg neki sikerült megoldania, összegyűjtenie és talán közkincsé tennie a gyűjteményét. Nem kalózkodni akarok, nekem ingyenes alkalmazások, ingyenes felrakása hiányzik így.


Ha tudtok segíteni nagyon megköszönöm.


2012. máj. 5. 15:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!