Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Szerintetek megéri...

FONTOS! Szerintetek megéri venni egy HP IPAQ Pocket PC 2003 Prem típusú PDA-t 2600 Ft-ért? Többi lent

Figyelt kérdés
Vagy inkább egy androidos mobilt vegyek?Ugyanakkor igaz hogy ezen nem lehet netezni?

2012. máj. 6. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Először azt döntsd el, hogy PDA kell, vagy okostelefon?


A HP-n nem fogsz tudni telefonálni, egy androidos telefonon igen.


A HP-re szerintem már nagy keresgéléssel sem fogsz találni alkalmazásokat, egy androidos telefonra több, mint 400.000 van.


A HP-n Windowc CE 4.2 fut, ami konkrétan még a windows mobile megjelenése előtt futott, erre már nincs frissítés szerintem jócskán évek óta, és nem is lesz.

3.8 MB szabad hely van a 32 Megás Nand Flash Romból a File Storage-nak, ennyit tudsz rápakolni, illetve durván 57 MB a Ramban.

A Legócskább androidos okostelefon is messze lekörözi.

Illetve azon még fogsz tudni telefonálni is, illetve sok olyan hasznos alkalmazást letölteni rá, amit egyébként egy pda-val lehet csinálni.


Az utolsó kérdésedre pedig igen a válasz: Se 3G képesség(persze nem is volt még elterjedt, mikor ez megjelent), se Wlan modul nincs benne, tehát internetezni nem lehet, de olyan gyenge a hardver, hogy értelmetlen lenne bármit is netezni rajta.

2012. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a tipusa? Mert wm 2003-al is van pda/telefon :)

Ha valamennyire használható az aksija és látsz benne fantáziát, vedd meg, ennyit megér. Vagy tedd be a linket, és is megnézném.

Viszont érdemes elmélyedni 1-2 leírásban meg tesztben, mert egy sokéves pda és egy androidos teló csak szűk keresztmetszeten váltja ki egymást pl, excelezésre, doksik kezelésére jó. És persze rengeteg progi van a net bugyraiban :)

2012. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó:


"HP IPAQ Pocket PC 2003 Prem"


[link]


Én innen szedtem infót róla.

2012. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!