Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperia Ray...

Sony Ericcson Xperia Ray típusú telefonom van, s látok olyan lehetőséget benne, hogy internetmegosztás USB-n keresztül. Be is dugom a gépbe, kipipálom, hogy ossza meg, ki is írja, hogy meg van osztva. (? )

Figyelt kérdés

Ennek ellenére mégsem tudok rajta netezni, viszont a gépemen meg nem jött be tőle a net. Tudnátok segíteni, hogy mit kell átállítani? Esetleg a gépen valamit?

Mindenkinek köszönöm, aki válaszol!



#mobiltelefon #Xperia Ray #USB inernetmegosztás
2012. máj. 7. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
win7 esetén egy kattintás a csatlakozásra ha rámégy a telefonra mint eszközre, amúgy saját szoftverrel kéne működnie
2012. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Ez nem igazán lehetséges, mégpedig amiatt,hogy amikor rámegyek, hogy internetmegosztás USB-n és kipipálom, akkor eleve eltűnik a telefon mint eszköz.

Előtte is csak valami hálózati konfiguráció lehetőség van a gépen, arra rá is mentem, állítólag beállított valamit, de igazából lehet, hogy nem is ehhez tartozik..:S

Mivel még mindig nem jó az egész..

HA esetleg tudnál írni nekem valami részleteset, azt nagyon megköszönném.

Alapvetően menni szoktak az ilyen dolgok, de ez még nagyon új nekem:S

2012. máj. 7. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Beállítások>Sony Ericsson>Kapcsolódás>USB-kapcsolódási mód>Médiaátviteli mód(MTP)
2012. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!