Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítsen! T-mobile...

Valaki segítsen! T-mobile szolgáltató SMS! Mit jelent?

Figyelt kérdés

30-asok! Valaki kapott mostanában egy ilyen SMS-t a szolgáltatótól? Mit jelent ez? Előre is köszönöm a válaszokat!


Itt az SMS:


Tisztelt Ügyfelünk!


A 3/2011 NMHH rendelet 4.§(2) szerint aktiváltuk a hívószámán a fogadott emeletdíjas tartalmak tiltását. A tiltása feloldható a www.t-mobile.hu-n.



2012. máj. 8. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefonszámról érkezett?
2012. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Eléggé egyértelmű. Nem kaphatsz sms-t emelt díjas számról...
2012. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan azt jelenti, hogy ha netán 0690-nel kezdődne a telefonszámod bármilyen oknál fogva, akkor ugrott a biznisz.
2012. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na, most két különböző választ kaptam! :)

De én is ilyesmire gondoltam hirtelen, hogy nem fogadhatok hívást, vagy smst emeletdíjas telefonszámokról. Amivel amúgy nincs is probléma.

De remélem ez az aktiválás nem jár semmiféle anyagi kötelezettséggel. Próbáltam utána olvasni a t-mobile oldalán, de sehol nem találtam nyomát...

2012. máj. 8. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan szolgáltatók, (tipikusan pl.: csengőhang és háttérkép) akiknél a megvásárolt tartalmat sms-ben kapod. Ezt az sms-t nem Te küldöd, hanem hozzád érkezik, még is Te fizetsz érte. pl.: Van olyan szolgáltató, aki a tv-ben reklámozza magát, hogy 100 Ft-ért kaphatsz csengőhangot. Amennyiben igényled, elküldesz egy kódot sms-ben egy bizonyos telefonszámra, majd sms-ben visszaküldik azt a linket, ahol elérheted a csengőhangot a neten. Ez a kapott sms lesz emelt díjas, a számládon Te fogsz érte fizetni. Csak a rendkedvéért jegyezném meg, hogy ezek a szolgáltatók becsapósak, mert nem 100 Ft lesz a csengőhang, hanem amíg le nem mondod a szolgáltatást havi általában 1000 Ft-ot még kiszámláznak.
2012. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Így már világos minden! Köszönöm a válaszokat! :)


Én is valami hasonló dologra gondoltam, csak nem értettem a szolgáltató SMSét, mert soha nincs dolgom emelet díjas telefonszámmal...Ezért nem tudtam mire vélni! Meg ez az "aktiváltuk" szó sose jelent jót, általában mindig valami fizetéssel jár... :D Így jobbnak láttam inkább megkérdezni tőletek! Köszi! :)

2012. máj. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!