Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Iphone 4S 16 GB bontatlan...

"Iphone 4S 16 GB bontatlan dobozban 70 ezerért"? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni és nagyon sokat nézelődtem már, 100 fölött semmiképpen nem akarok mert másra is kell a pénz, a 70 meg elég barátságos, sőt..... de láttam aprod.hu oldalon elég jó ajánlatokat, ahol 3 hetet volt használva a készülék, illetve olyat is ami teljesen új a dobozában, bontatlanul... elvileg nem is klón, ki is lehet próbálni személyesen.. Na most, honnan tudom meg h nem klón?észre lehet ezt venni rajta pár perc "nyomkodás" után? Nem szeretnék átverve lenni, ezért kérdezem meg inkább itt is, nem csak az eladótól hogy mi merre.... Ja garancia is van rá, ahogy leírták... sajnos nem nagyon értek a telefonokhoz, főleg az Iphone-hoz, sose volt még....Köszi ha segítetek....:)
2012. máj. 8. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

70-ért két lehetőség van, klón vagy lopott.

Egyikkel sem érdemes foglalkozni.

Ha 100-nál többet nem szeretnél rászánni, akkor ez nem a te telefonod, lehet olcsóbban is nagyon jó telefonokat kapni.

2012. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kizárt, hogy ne legyen valami baja, én az sima 4-emet vettem használtan 85ért...ha klón akkor látni fogod. itt inkább az a helyzet, hogy valaki részletre elhozta 10-20ezerért, aztán majd nem fizeti. viszont ha belemegy abba, hogy adás-vételit írtok arról, hogy letiltás esetén visszavásárolj(és itt jobb, ha tanúval együtt mész), akkor nem kell parázni. bár szerintem ebbe nem menne bele. esetleg linkelnéd a hirdetést?
2012. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ja,a 4S nem ez az árkategória..
2012. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Fú nem tudom komolyan.. :/ Szeretnék egy 4-et nagyon, elég régóta.. Sok olyat ismerek akik kevésbbé tehetnék meg mint én, mégis Iphone-al járnak, biztos vagyok benne, hogy nem vették meg 130-160ért ők se.. Szóval nem tudom...


[link]


[link]

2012. máj. 8. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezek elég kamu szagúak. még az a mese se jönne be ilyeneknél, hogy angliából behozta őket, mert ott se olcsóbb ennyivel. én sem vagyok tehetős, eladtam az előző telefonom 50ért, meg szülőnek lógok még 35-tel, amit levonnak különböző ünnepkor, bár kinőttem a húsvéti locsolkodásból, oda is elmentem :D meg van 1-2 felesleges dolgom, amit eladok. a lényeg az adás-vételi írása, mert gondolom nincs microsim kártyád, tehát ha úgy szeretné az eladó, hogy ne jöhess rá, hogy letiltott, akkor direkt nem rak bele kártyát kipróbálni.
2012. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hmm.. hát igen, teljesen jogos... :S

Akkor nem marad más, meg veszem használtan én is egy telefon üzletbe.. Nekem az is jó.. ha nem roncsolt vagy ha nem a bolti új árán adják....:)

2012. máj. 8. 19:12
 7/11 >_< válasza:

KAMU !!! Meg ne vedd !

Egy esetben lehet biztonságos: odamész, megnézed, hívsz valamilyen szakembert is. Ha az is igazolja, hogy eredeti, akkor nyugodtan. Neten keresztül ne rendeld meg, 100% hogy kamu.

2012. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahogy feljebb is írták, lopott vagy klón.


Ha véletlenül pesti vagy, akkor szívesen segítek egy esetleges telefonvásárlásnál.

2012. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

70ért lopott vagy letiltott.

Klónnak kicsit drága.

Azok a klónok 20ért szoktak menni.

Amúgy én így nem vennék lehet a doboz eredeti iPhone, és a dobozban lehet, hogy egy klón van.

2012. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kétség kívül drága klónnak, de speciel láttam már Vaterán klón iPhone-t vettek 95K-ért, mert eredetinek volt felrakva.
2012. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!