Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy Samsung...

Sony Xperia S vagy Samsung Galaxy S III?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S III
2012. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Xperia S

Nagyon jó


A Galaxy SIIInak gagyi pentile matrixos kijelzője van, gagyi anyaghasználat és undorító design. kamera tűrhető és egyedül a hardware jobb de a 4 mag még mindig fölös szal sony xperia s

2012. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

xperia s

sokkal jobban optimalizal a sony

és gondolj bele nem is tudnád kihasználni a 4magot

és az előttem lévő is jól mondta

2012. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Xperia S


SGS3-nak csak a hardver sikerült jóra, minden más szar lett, viszont az Xperia S sem akad, azon is megy minden, hiába "elavult" a belseje.

De ha rajoskodni akarsz akkor jobb az SGS3.

2012. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 >_< válasza:

Ajánlom a Galaxy S 3-at, mert:

Hardverben keményen odaver. Kijelző fálbontása ugyan az, nem fogod nagyítóval bambulni, tehát nyugodtan lehet pentitle matrixos is. Amúgy sem rosz az az AMOLED. Sebességben megakaszthatatlan. Nekem nagyon tetszik a "szappantartó" alak, kamera 8MPx, minek kéne több ?

Amúgy tele van extrákkal, pl. hangvezérlés, és egyéb samsung által fejlesztett király programok.

2012. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hangvezérlés amúgy Siri másolat, de mindegy...
2012. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jah eléggé siri másolat, nekem i4s-em van, de sose használom, egyrészt mert hülyeség magamban angolul beszélni a telefonhoz. én amúgy azon a véleményen vagyok, hogy a samsung jobban fogja támogatni, ha nem is a magyar nyelvű aszisztenst, de például tudod használni helyek keresésére Magyarországon is, amit Siri nem szeret. De akkoris ez csak arra van, hogy a forever alone emberek valakivel beszélgessenek. :D
2012. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5


Persze, de csak mert Samsung.

HTC One S-t annyi fikázás érte a pentile matrix-os kijelző miatt, de most, hogy az SGS3-ban is az van már nem is akkora baj.

2012. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 >_< válasza:
Nyugi még nam dobták piacra. Majd akkor lehet miatta fikázni :)
2012. máj. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Xperia S


Jobb kamera, jobb szoftver(szebb kezelőfelület, jobban optimalizált), szebb külső.

2012. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!