Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet visszatölteni az...

Hogy lehet visszatölteni az iphonet 5.1-ből?

Figyelt kérdés
láttam az itunsban azt a gombot hiába töltöm vissza ugyan azt a szoftvert írja a youtubén láttam olyat hogy letölti hogy melyik verziót szeretné rátaenni de én ezt nem tudom hogyan kell betallózni.

2012. máj. 9. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hányas verziót akarsz rátenni? Mentett AP és BB ticket nélkül csak 4.1-et tudsz.
2012. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát a visszatöltés gomb az a restore, mindenki így szokta meg, nem tudom minek kellett azt lefordítani :D amúgy igen, ha meg tudod szerezni valamelyik korábbi frissítés fájt, akkor be lehet tallózni.
2012. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3194 eroort ír
2012. máj. 9. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert nem mentetted le az SHSH fájlokat. Anélkül nem tudod. A második válaszoló f@szságot írt.
2012. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem f*szságot, én 5.1-ről az 5.0.1-et raktam vissza így, tehát...
2012. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor volt ez? Gyanítom nem mostanában.
2012. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
biztonságos mentéssel lehet ? vagy valami különhülyeség?
2012. máj. 9. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha annak idején lementetted az adott firmware SHSH-ját akkor tudsz restoreolni. Ha nem, akkor nem. Ennyi a dolog. De kérdezd meg a másik válaszolót, ő úgy is jobban tudja.
2012. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!