Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyek Ipod...

Szerintetek vegyek Ipod Touchot? (újabb . lent folyt. Köv)

Figyelt kérdés

Szóval nagyon odavagyok az Apple termékekért ! Szerettem volna venni egy Iphone-t de tudatosult bennem , hogy biztos nem lesz annyi pénzem ,hogy vegyek magamnak.Ma az egyik osztálytársam eszembe juttatta ,hogy vehetnék Ipodot.És szerintem nem is olyan rossz ötlet.Persze nem lehet vele telefonálni , de arra ott lesz a régebbi telefonom.Szóval szerintetek Iphone helyett megéri azt venni ? Nem tudja valaki,hogy hány megapixeles a kamerája ? Mert azt sehol sem találom ! :S


Köszönöm ha valaki végig olvasta , a válaszokat várom !

Sziasztok :)



2012. máj. 9. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát, tulajdonosa vagyok 1 iPod Touch 4g-nek, és a kamerája normális fényviszonyoknál elég szép képet tud készíteni. De szerintem körülbelül 2 megapixeles lehet a kamerája, de az a jó benne, hogy állítani tudod, hogy hova fókuszáljon.

Tudásilag ugyanazt tudja, mint 1 iPhone, csak kevesebb a ram benne(256mb). De ez nem ront rajta, mert még a legtöbb ramot igénylő játék is elfut rajta vígan. A hátlapjára vigyázz, mert nagyon karcolódik, mivel alumíniumból van ha jól tudom. 1 fóliára is ruházz be, mert megéri megvédeni a kijelzőt.

2012. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerinted hogyha a mostani mobilomnak 5megapixeles a kamerája akkor nem éri meg vennem Ipod Touch 4-et?:S Ja és a képek szemcsések vagy nem???:D
2012. máj. 9. 21:25
 3/17 anonim ***** válasza:
Fényviszonytól függ. Ha vacak a megvilágítás, és nem természetes a fény, akkor szemcsés lesz, viszont csináltam beltérben is olyan képet, mely egész jóra sikeredett. Amúgy meg a 4S is képes szemcsésedni, ez csupán a megvilágítástól függ, mert egyik ismerősöm szereti magát fotózni a 4S-ével, és jópár vacak szemcsés képet csinált már. Én soha nem vennék fő használatra 1 Pod-ot, számomra csak a játékok miatt van, és másra nem is használom.
2012. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát nekem azért tetszik mert apple termék és már rég szerettem volna de kizárt,hogy ballagásra összegyűjtök 160 ezer ftot,elöl-hátul kamera,wifi,soksok kép és zene ráfér...konkrétan nekem másra nem is kéne ezért gondoltam,hogyha esetleg lenne is 160 ezer ftom akkor sem érné meg egy Iphone-t venni.Csak félek,hogy vacakul fog fotózni :( Mert az iphone 4s-be 8mpes kam van , de az Ipodba nem tudom,hogy mennyi! Remélem,hogy kilehet próbálni az apple boltba az Ipodot :)) Esetleg megkérhetnélek,hogy tölts fel nekem egy Ipod által készített képet?Ami kint és bent készült?Naaagyoon megköszönném :$:)
2012. máj. 9. 21:47
 5/17 anonim válasza:

Az iPod nagyon jó, szerintem az árát abszolút megéri. Jól szól, sokat tud és gyors. Ha fényképezésre is kell, akkor viszont inkább nem javaslom. Nem az a lényeg, hogy milyen a felbontása (de az sem valami szuper) hanem hogy milyen a képminőség. Kevés fénynél zajos, kültéren pedig mintha olyan fakó lenne. Nem elég színesek a dolgok...

Hidd el, eléggé ismerem az iOS cuccokat, nem egy volt már nekem. Ha fényképezni akarsz, inkább egy régebbi iPhone-t javasolnék, mert még a 3gs kamerája is jobb képet csinál. Használtan kb ugyanannyi, mint az iPod.

Egyébként az iPod touch valóban remek készülék, ha nem kellenek profi fotók, mindenképpen ajánlom! Ha fontos, hogy nagyon szép képeket csináljon, akkor inkább ne ezt vedd! Ha megelégszel egy közepes minőséggel, akkor viszont hajrá!

2012. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nokiás telefon 5megapixeles kamerájánál rosszabb??:S
2012. máj. 10. 18:01
 7/17 anonim ***** válasza:

Itt 1 beltéri az S2-ről, most készítettem, tényleg eléggé ratyi így gépen nézve.

[link]

2012. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Holnap du. teszek fel a kint készített képet is, mert most nincs rajta olyan..
2012. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))))) Még egy kérdés...Az Ipod Touch 5g mikor fog megjelenni?:o Most olvasom,hogy már 2011.áprilisában találgattak,hogy naa mikor?! De azóta sincs.:S
2012. máj. 10. 21:36
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát, csak találgatni lehet az a baj. De szerintem 1 másik kérdést írj ki, és a fanatikusok tudnak válaszolni rá. :D

Szerintem hamarosan kiadhatják, de semmi értelme, mert úgyis valami lebutított készüléket adnának ki, de szerintem nem lenne 5G, hanem kiadják simán Touch-nak, mert az iPad 3-t sem mondták 3-nak.. :D A játékok ugyanúgy futnak 4g-n is, és ugyanazt az iOS-t kiadják rá, amit a csúcskészülékeikre, de döntsd el, hogy megéri-e, mert nem fog annyi újítást hozni, meg sztem nem látják értelmét.

2012. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!