Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb mobiltelef...

Melyik a legolcsóbb mobiltelefon amin ingyenes a facebook?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 20:14
 1/5 anonim válasza:
Én telenoros vagyok és korlátlanul használhatom az internetet!A boltba hozzád illő telcsik vannak,amit megnézhet és ki is próbálhatsz.Ott bőven kapsz segítséget.Nekem a telenor jött be!
2012. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nézegettem,amin van facebook,az havidíjas,olyan nincs ami teljesen ingyen lenne?:)
2012. máj. 9. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen ingyenes nincs egyik szolgáltatónál sincs Magyarországon.

Azt értik ingyenes alatt, hogy a facebook forgalmat nem számítják fel, de valamilyen adatelőfizetésednek lennie kell ( havidíjas vagy prepaid ).

2012. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
t-mobilnál a netstart csomagnak kell lenni amiért nem számolnak fel havi költséget csak bevan kapcsolva az internet szolgáltatás. a 0.facebookot tudod használni. kb 7-8000 forint a t-nél.
2012. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az első vagyok.Telenornál olyan van,hogy mindegy hogy előfizetéses vagy sem.A klikk szolgáltatást használom.Amely első 3 hónap 100mbyt ingyenes,majd aztán 990Ft,de csak magyarhálozatba érvényes.Ha túlléped a haviforgalmad akkor se baj,mert nem kell többet fizetned csak lelassítják a sebességet.Ugyan úgy tölthetsz le képeket zenét stb...
2012. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!