Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki elmagyarázza nekem,...

Valaki elmagyarázza nekem, hogy hogy működik a telenornál az okostarifa 180?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy új telefon és nem igazán értem, hogy ez hogy működik. Azt mondták, korlátlan a facebook és a böngészés + van 180 mb a letöltésekre. Ez azt jelenti, hogy bárhol vagyok, ahol nincs wifi, tudok netezni? Merthogy eddig nekem ez nem tűnt fel, ugyanis szerintem valami nem működik. Valamit be kell kapcsolnom, hogy ez így működjön? Ha rámegyek a mobilhálozatok menüpontra, bejelölöm, hogy csomkapcsolat használata, azt írja ki, hogy a szolgáltató további költségeket számíthat föl. Na most akkor ez hogy is van? :D Köszönöm szépen a válaszokat!!

2012. máj. 9. 20:50
 1/1 Beviz Elek ***** válasza:

Na lényeg:

ha a telód kapcsolódik a nethez, akkor az ingyen van. Az részletkérdés, hogy a teló kiírja, hogy drága lehet. Neki nem mondta el senki, hogy okostarifád van.

a netedből 180 megát bármire használhatsz. Ha az lemegy, akkor elvileg belassul (bár egyszer kaptam sms-t, hogy átléptem a 180at és lassu lesz, de semmit nem lassult).

bekapcsolod az adatforgalmad, beállítod az apn-eket és lesz neted.

apn (v hozzáférési pont neve). Na itt létrehozol egy újat.

név: telenor online

alatta: online


Ezután amit meg kell adni: hitelesítés típusa v mi: chap, pap, nincs (asszem ezek vannak, telófüggő, hogy mire kell menni)

hhozzáférési pont típusa: lehet default, internet, lehet h üresen kell hagyni (telófüggő)

ha nincs kedved próbálkozni, akkor felhívod az ügyfélszolgálatot (1220) és lediktálják

2012. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!