Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live With...

Sony Ericsson Live With Walkman a vele kapott micro sd kártyán található rendszerfájlokat át másolhatom egy másik kártyára ugyan úgy menni fog?

Figyelt kérdés
Kaptam hozzá, egy 2 gb-os kártyát de az édes kevés és fele már most tele van az alap fájlokkal, ezért arra gondoltam, hogy átmásolom egy nagyobb kártyára a kérdés, hogy menni fognak-e az appok meg minden..

2012. máj. 9. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen rendszerfájlokra gondolsz?
2012. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem tudom de szinte minden ott van android rendszer stb..(remélem nem írtam nagy failt)
2012. máj. 13. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezeket a mappákat nem kell átmásolnod. Ha beteszed a másik kártyát, létre fogja hozni a rendszer magától.
2012. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!