Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy 14-15 éves...

Szerintetek egy 14-15 éves embernek megéri venni ezek valamelyikét:apple ipad (1,2,3) vagy valami androidos teló, vagy iphone 4,4s vagy (majd) 5 vagy ipod touch?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Megéri. Bármelyiket.
2012. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ezek közül?mert úgy van vele a barátom nem tudja eldönteni!mert először a szülei aztmondták laptopot vegyen (azt vesz)de utána melyiket ipad annyiból lenne jó neki mert nagy kijelző van,iphone meg azért mert tetszik neki,android meg jo
2012. máj. 12. 19:25
 3/10 anonim válasza:
Egy 14-15 évesnek mi szüksége van az ilyesmire? Fészbúkozni nem j a sima gép? Mást úgyse nagyon csinálnak azok.
2012. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert a többiek mit csinálnak vele? :D Atomerőművet vezérelnek, vagymifene?

Szerintem iPhone-t kellene kérnie.

2012. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, megéri.

Főleg ha bentlakásban tanul, akkor valahogy tudjon értekezni a szüleivel, mert telefonon kívül nem nagyon van más megoldás.

Amúgy pl skype, komolyabb telefonon lássák egymást, és az mégis jobb mint a hang

2012. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem bentlakásban mert velem jár
2012. máj. 12. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:
meg kell gondolni. nekem i4-em van, és az egy rossz választás, ha később ipad-et is akarsz, mert engem speciel már a kijelző annyira zavar ipad 2-n. mintha egy iphone 3gs-t néznél. de én azért nem vennék még ipad-et, mert az az árkategória, amit az ember Magyarországon félve venne elő(persze az iphone is.), így egy ekkora méretű dolgot nemigazán jó hurcolászni kézben. Tehát iphone 4s a legkézenfekvőbb választás.(ha persze tud rá vigyázni)
2012. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

"Egy 14-15 évesnek mi szüksége van az ilyesmire?"


Vajon? Hogy rengeteg FPS-e legyen a játékokban 1920x1080 maximum grafikával..

Legalábbis nálam ez így van,igaz 15.évemet már elhagytam egy ideje..



Sokan úgy szopkodják az apple-t hogy húú mekkora királyság..

igaz hogy nem rossz..de fele áron jobbakat lehet venni...

2012. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazad van mert olvastam hogy az iphone ér legtöbbet (funhció stb.)

Meg azzal talán többre megy! Meg olvastam hogy az iphone 3gs,3g,2g-ben nincs magyar nyelv!ezért venne 4-4s iphonét

2012. máj. 13. 12:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék iPhone-t. És mivel az iPod touch egy SIM-kártya nélküli iPhone, azt se vennék. Én iPad 3-at és egy Androidos telót vennék. (pl. Xperia S, HTC One S stb.)
2012. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!