Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Interneten vettem egy iphone...

Interneten vettem egy iphone 4s-t, ami még garanciális, viszont nem az én nevemen van a telefon. Visszavihetem a t-mobile-ba, kicserélik így is, vagy meg kell keresnem az eladót és meg kell kérnem, hogy szíveskedjen befáradni velem a t-mobileba?

Figyelt kérdés

#T-Mobile #iPhone #tmobile fehér
2012. máj. 13. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
miért kéne kicserélni?
2012. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megvannak a garanciapapirok a dobozában akkor neked is kicserélik.
2012. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az aksija nagyon rossz. Este 23:00-kor leveszem töltőről úgy,hogy csak az ébresztő van beállítva és reggel 6:30-ra az aku 92% van kb. Meg nem jelzi ki ha SMS-t kapok,csak,akkor ha véletlen megnyitom az alkalmazást.Mivel restore nem segített ezért beviszem.
2012. máj. 13. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
adatforgalom sincs bekapcsolva este vagy csak a 3g? akkor nekem is le tudja vinni pár százalékkal néhány óra alatt készenlétben is. cserélni nem fogják szerintem, de ha beviszed a garipapírt, akkor minden további nélkül javítják. szerintem ők is megpróbálják újrarakni a szoftvert, igazából iphone-oknál sokan mondják azt, hogyha szolgáltatóhoz viszed, nemigazán tudnak mást kezdeni vele, ameddig meg gari van rajta, addig meg apple szaküzletbe kár bevinni, mert ugrik a garancia, de azok legalább megcsinálják.
2012. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindent kikapcsoltam már.Olvastam interneten,hogy mik szívhatják nagyon az aksit: push kikapcsolva,3g+adatforgalom kikapcsolva,wifi kikapcsolva,fényerő kb fele alatt van picivel,spotlight keresés kikapcsolva,siri kikapcsolva,face time kikapcsolva,...szóval szinte mindent kilőttem amit lehetséges,háttérben futó alkalmazásokat is mindig bezárom.
2012. máj. 13. 11:42
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért furcsa,mivel van egy 3gs-em is az meg van úgy,hogy 100%-on van még reggel is...maximum 98% megy le.

Ipad-hez meg nem is viszonyítok... :)

2012. máj. 13. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem SE-m van, az is veszít közel ennyit reggelre még kikapcsolt állapotában is, de minden mai telefon ilyen, szerintem ezt nem fogják cserélni neked. A papír a lényeg szerintem és az adás-vételi szerződés ilyen esetben, tőlem ugyanis kértek személyit, lc kártyát a T-ben..
2012. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát jó kérdés, mondjuk a héten i4-emmel nekem is volt olyan, hogy este levettem töltőről, és másnap délelőtt még 100%-on volt.
2012. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!