Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC wildfire s szaggat!...

HTC wildfire s szaggat! Segítsééég!?

Figyelt kérdés
Folyamatosan frissítem az oprendszert, ahogyan a telefon kéri. Kb. 1 hónapja van rajta a 2.3.5-ös android, kerestem volna frissebbet de nem volt. Eddig tökéletesen működő telóm ma egyik percről a másikra elkezdett akadozni, késve csinálta meg amit nyomtam. Újraindulni sem akart csak nagy nehézségek árán.

2012. máj. 13. 17:01
 1/7 petko333 ***** válasza:
szerintem virus az oka.probáld leszedni a avast mobil virusirtót.ha lejött futtas le egy virusvizsgálatot bármilyen sokáig tart akk is probált lefutatni.ha virus van szedd le ha nincs akk irj! és majd megprobáljuk megoldani! :D
2012. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Wildire S van, pár hete frissítette 2.3.5-re, és semmi baj, szóval tényleg van esély a vírusra.

Esetleg reseteld a telefonod, az megoldhatja a dolgokat.

2012. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom! Írok, mi lett!
2012. máj. 14. 08:37
 4/7 kisvuk29 ***** válasza:
Kipróbálhatod még az AVG Mobile-t is,mert az magától megkeres a problémát,ha van.Nekem azt is észleli,ha az Ismeretlen forrású játékok engedélyezése be van kapcsolva.Nekem az is bevált.
2012. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
AVG-t tettem rá, a gépen is az van. Vírus nincs. Szerintem a belső memória telt meg, mert 13mb-t ír ki. Amit lehetett memó kártyára tettem, de így sem lett több helyem. Sokat netezek rajta, gondolom annak a fájlai foglalnak sok helyet, vagy nem tudom.
2012. máj. 14. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már 0 (vagyis majdnem 0) mega szabad helyem is, nem akadozott a szokottnál jobban.
2012. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

HTC Wildfire s-re lehet 4-es fölötti androidot rakni ?

Illetve romot hogy lehet frissíteni ?

Bocsi, hogy ide írom, csak fontos lenne és google-ba nem találok választ.

Aki tud segíteni írjon privátot. Megköszönném.

2012. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!