Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Iphonokró...

Mi a véleményetek az Iphonokról? És az Iphone klónról?

Figyelt kérdés
Szeritnetek az Iphone megér annyit amennyibe kerül? És az Iphone clone? Szeretnék venni egy Iphone clonet, de nem tudom hogy milyen. Mik vannak benne? Mennyire lebutított változata az eredetinek?
2012. máj. 15. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti nem ér annyit, a klón meg ipari hulladék, 500 ft-ot se ér.
2012. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazi iPhone nem éri meg az árát, a klón helyett meg inkább vegyél Tetrist.
2012. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzőkkel.
2012. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Először is szeretném leszögezni hogy nem vagyok telefonszakértő.

Szerintem az eredeti iPhone nem éri meg az árát. A clone az alapokat tudja amik az érintőképernyős telefonokhoz tartoznak. (A menüje is szinte ugyanolyan mint az igazinak.)Tehát megér pár ezer forintot. Mégis lebeszélnélek mind kettőről..

2012. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az iPhone abszolút megéri az árát , bár külső szemmel drágának tűnhet , de akinek volt már a kezében annak is az a véleménye mint nekem.


A klónok nagyon drágák a tudásukhoz képest ,annyiért vehetsz már androidos telefont is.

Nagyon buták ,törékenyek , javíttatni nem is fogod tudni sehol. Ha rám halgatsz vagy eredetit veszel , vagy inkább egy olcsóbb androidos/windows phone - s telefont.

2012. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is utolsó véleményén vagyok. de alternatíva egy wp7es telefon, én maximum xperia S-t vennék androidban, semmi mást...iphone csak az olyanoknak éri meg, aki szereti cserélni a telefonokat, mert értékálló. akinek mindenféleképpen iphone kell, az úgy is megveszi drágán. valószínű ha kijön az iPhone 5, egy iphone 4 is a mostani minimum 75-80ezres árából veszít mondjuk 5-10ezret.
2012. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!