Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tervezek vásárolni egy használ...

Tervezek vásárolni egy használt Iphone 3g-t egy ismerőstől de?

Figyelt kérdés
Megéri e kiadni érte közel 40000ft-ot úgy hogy a készülék 3 éves, apróbb karcok vannak rajta, állítólag tökéletesen működik. Viszont mivel függetlenítve lett a GPS funkciója csak neten keresztül működik, ez miért lehet? egy függetlenítés hatására előfordulhatnak hasonló jellegű hibák? Ezek ellen mit lehet tenni:

2012. máj. 15. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, 20 ezret sem ér.
2012. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gugu Gabor ***** válasza:

A GPS működés képtelensége egy szoftveres gond a mi a függetlenítéssel függ össze, a függetlenítést úgy lehetett megoldani hogy ipad firmware kerül a telefonra abban viszont nincs nincs GPS ezért nem is kezeli.

A rossz hír hogy ezt a módosítást amennyire tudom nem lehet visszájára fordítani.

Szóval ez nem hiba, de más hibák előfordulhatnak amik ellen viszont túl sokat nem tehetsz.


Egyébként a 40000-et kicsit soknak tartom érte.

2012. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25 és 30.000Ft között lőném be az árát. Ha hibátlan lenne talán 35.000 de az is nagyon határ eset.
2012. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40k-ért nem venném meg (bár én semennyiért nem venném meg) sztem max 20k-t ér (talán)
2012. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!