Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4,3 collos mobilra nem kicsi...

4,3 collos mobilra nem kicsi a 480x800-as felbontás?

Figyelt kérdés

[link]


erről lenne szó!

mi a véleményetek róla?

megéri az árát?


2012. máj. 16. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
De, kicsi. Viszont ennyi pénzért így is ajándék ez a telefon.
2012. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem kicsi! Sőt, még sok is! Kisebb felbontás mellett is gyönyörű képet adna, csak manapság divat a minél nagyobb számok bűvöletében élni. Kijelző pixel sűrűség, elég sok manapság a ppi huszár, a magok száma szintén baromság.

Szóval megfelel ne aggódj!

2012. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Egyáltalán nem pixeles... De te biztosan metudod számolni az összes pixelt az ájfondon. Azért arra kiváncsi lennék, hogy ha az Apple-nak kellett volna a 4/4s-be kijelzőt gyártani, és nem megvenni az lg-től, milyen lenne...
2012. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A régi W610i-m átlagosan 144 ppi (vízszintesen 149, függőlegesen 139) és meg tudom számolni - sőt, azon még az rgb szubpixeleket is látom, ha akarom. Pedig ennek még jobb a pixelsűrűsége, mint a Samsung alsókategóriás szemeteinek.

A 252 ppi-s Defy még épp határeset, a 264-es Blade már egész jó (meglepő módon ez a lépcső elég jelentős). Az Xperia S-t pedig akárhogy néztem, nem láttam a pixeleket - szerintem ilyen egy jó kijelző.

2012. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem határeset. nekem is i4-em van, tehát konkrétan engem zavar a kis ppi, de iphone előtt nekem is omnia7-esemen 4 colon volt 480x800 és nem zavart...csak ugye megszokás kérdése.
2012. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos láttam 20Ks 7collos tabletekben 800x480 pixeleset, ott is elment ez a felbontás, 4,3 collhoz tökéletesen elég.


A nem HD tv felbontása is 720x576.

2012. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!