Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet Skype-olni Androidon?

>_< kérdése:

Lehet Skype-olni Androidon?

Figyelt kérdés
Mármint teljesen ingyen, egy kliens segítségével... Még sosem volt Androidos mobilom, de hamarosan lesz, és innen jön a kérdés is.

2012. máj. 16. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha letöltöd a google play-ről, akkor igen.
2012. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van Skype alkalmazás, így természetesen szkájpolhatsz :D
2012. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, eddíg hallottam olyat is hogy csak gépről van ingyen, telefonon fizetős... ezek szerint ez is ingye van :) Videóhívni is ingyen lehet ?
2012. máj. 16. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet, a skype nem fizetős telefonról sem skype-skype hívásnál, de adatforgalmat generál ami ha mobilnetről megy akkor erősen ajánlott egy fix havidíjú túlforgalmazás nélküli netdíjcsomag, de ha wifi közelben vagy akkor az adatforgalomért sem fizetsz
2012. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, lesz fix díjcsomag, a legkisebb Go!Net-re gondoltam... de ha ez lejár, akkor 32kb/s sebességre lassul a netem. Ez gondolom már nem elég egy videóhíváshoz... A mosani telefonom játszva tölti a lapokat a 32-es sebességgel is, mivel egy ősrégi symbianról van szó, de egy 480x800-as kijelzőjű telefon mennyi ideíg tölthet be valamit 32-es sebességgel ? Gondolom videó nézés/híás kilőve :)
2012. máj. 16. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért kérdező, a számítógépeden nem fizetsz az internetért?

Dehogynem.Így a Skype-ért is fizetsz.Többek között.

Így megy ez mobiltelefonon is, ha skye-skype telefonálást bonyolítasz le.Internet kapcsolat kell hozzá, adatforgalmat generál, így fizetsz érte.

Akkor nem fizetsz egy vasat sem, ha épp egy nyílt wifi hálózaton lóg a telefon, de akkor valaki más fizet érte.

Olyan nincs, hogy "INGYENES".

2012. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így megy ez mobiltelefonon is, ha skye-skype telefonálást bonyolítasz le.Internet kapcsolat kell hozzá, adatforgalmat generál, így fizetsz érte.


Én a + díjakra gondoltam, és nem az adatforgalomra. Otthoni havidíjas WiFi-n fogok netezni, vagy éppen a szintén havidíjas mobilinternet csomaggal, tehát az internet havidíján kívüli költségekről beszélek, nem az adatforgalomról...

2012. máj. 16. 20:25
 8/9 Endura válasza:

Szia!

Ha ingyen akarsz telefonálni,üzenetet küldeni okostelefonos ismerőseidnek,akkor töltsd le a szintén ingyenes viber-t a telefonodra.Ha te és az ismerősöd,akit hívtál netre kapcsolodik a telefonjával akkor ingyen beszélgettek,üzenhettek egymásnak.Nagyon jó program.

2013. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés nagyon régi :)

Azóta rengeteget használtam a skype-ot, és a viber-t is ismerem.

Köszi a válaszokat!

2013. jan. 22. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!