Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Razr jó telefon?

Motorola Razr jó telefon?

Figyelt kérdés

Ha nem nézzük a kijelzőjét... (Láttam már élőbe és normál távolságban nem is rossz)

Ja és ne mondjátok pls, hogy Xperia S t vegyem meg, meg stb. csak érdekel, hogy nektek mi a véleményetek erről a telefonról.


2012. máj. 16. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem jó telefon, megéri megvenni, de azért az Xperia S is meggondalandó.
2012. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valahogy nagyon megfogott ez a Razr :D

Sony ról meg sok jót olvastam, de valahogy nem jön be. Mind1. Csak a Razr ről szeretnék pár véleményt olvasni.

2012. máj. 16. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezaz, hogy ha megveszed, akkor csak a kijelzőjét fogod nézni. :) És így, hogy tudod, hogy nem az igazi, örökre zavarni fog. Én is ezért nem vettem meg az Atrixet, tudtam, hogy szúrni fogja a szemem.
2012. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Motorola fan vagyok, én is belezúgtam a Razr-be, de mivel nincs benne rádió, ez számomra fájó pont. Meg amíg bírja, marad a Döfi :D
2012. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!