Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a legkisebb Sony...

Melyik az a legkisebb Sony Ericsson Xperia Mini telefon?

Figyelt kérdés
Annyi fajta van, és nekem mégse sikerült megtalálnom a legkisebbet. Xperia (sima) mini pro-m van, de mégis nagynak tűnik. A buszon láttam egy olyan aprócska Xperiát egy lány kezében, hogy szinte eltűnt benne, pedig kicsi keze volt. Telefonban én még nem is láttam olyan picit, pedig picit kerestem. Melyik Xperia lehet az, mert érdekelne.
2012. máj. 18. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Xperia X10 Mini a legkisebb.
2012. máj. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen az Xperia X10 Mini
2012. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

x10 mini

de az nagyon pici

2012. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ancsalovenutella válasza:
Igaz,hogy kisebb,mert ami neked van annak a kijelzője 3" az x10 mininek pedig csak 2,55" ,viszont az x10 már tavalyi darab,eléggé lassú,csúnyának mondható a kijelzője.Tehát kisebb,de gagyibb is.
2012. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt X10 minim, most sima mini pro van, es a meretbeli kulonbseg 1-2mm, a teljesitmenyben viszont eg es fold a ket telefon. Az uj szeria vagy 10x erosebb.
2012. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!