Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől volt olyan sikeres?

Mitől volt olyan sikeres?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy a Nokia 6310i miért volt (illetve most is az még) annyira sikeres, hogy az emberek egy része a mai napig bolondul ezért a típusért? Mit tett le ez a készülék az asztalra, hogy ennyire kiugrott az összes többi típus közül? Soha nem használtam még és nem tudom elképzelni, mitől volt ennyire innovatív, hogy még ma, az okostelefonok korszakában is 8-10 ezer forintokért árulnak egy Nokia 6310-est. (hülye kommenteket nem kérek, köszi...)

#információ #Nokia #miért volt jó?
2012. máj. 18. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű, stapabíró, megbízható, sokáig bírja egy feltöltéssel.

Mind olyan dolog, ami a mai telefonokról egyáltalán nem elmondható.

A 3310es talán még népszerűbb volt, egy olyat én is elfogadnék.

2012. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az még egy telefon volt. normális üzemidővel, arra használták amire való egy telefon. a családban van nálunk is egy hibátlan de nem mindennapi használatra. egy ismerősömnek is van hibátlan, karcmentes dobozában tárolja. van rajta infra, nagy hatótávú bluetooth ami abban az időben nem volt átlagos.és 6os széria volt ami a nokiánál az üzleti szériát jelentette. ha láttál amúgy 8-10 ezerért ilyen telefont elég leharcolt lehet mert simán elkérnek még 20at is szép állapotúért. én nyomkodtam eleget, nem rossz telefon de nekem ma már nem megfelelő a tudása és gondolom nem vagyok egyedül.
2012. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!