Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vaterán hogy zajlik egy...

Vaterán hogy zajlik egy aukció? Ha pl felteszek 1 telefont xy ft-os kezdőrészlettel, akkor ha licitálnak rá, és nekem nem jó a végösszeg, akkor mi lesz? Mert ha többet adnának érte, mint amennyit én gondoltam, akkor azért nem jó a fix összeg.

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Licitálásnál, ha nem adsz meg minimál árat, akkor annyiért viszik el, amennyiért.MEg van az esély rá, hogy akár egy 50ezer forintos terméket is 500 forintért vigyenek el, és nincs mit tenni, postázni kell.

Ha adtál meg minimálárat, de azt az aukció végéig nem érik el, akkor lezárul, marad nálad, hirdetheted újra.

Ha túllépik a minimálárat, akkor az neked csak jó lehet, mert onnantól kezdve nyereséggel zársz.A minimál ár lehet publikus, vagy rejtett is akár.


Ez egy lutri.Vagy nyersz, vagy veszítesz.Ha nem akarsz kockáztatni, akkor ott a fix ár.

2012. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előzőt azzal egészíteném ki, hogy ha túllépik a minimál árat, akkor CSAK akkor zársz nyereséggel, ha a minimál ár elve az az ár, amennyiért fix áron is eladnád.De itt van kockázat, mert ha öten licitálnak egymásra, és még mindig azt írja ki, hogy nem érték el a minimál árat, akkor könnyel lehet, hogy ott hagyják a terméket, és keresnek egy másikat olcsóbban.
2012. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!