Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia 5130 Xpress Music...

A Nokia 5130 Xpress Music telefonban van magyar nyelvű menü? A neten azt olvastam, nincs! Akinek van ilyen készüléke az írjon és még annyit, hogy mik a tapasztalatok a készülékről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 12:32
 1/4 anonim válasza:
Van magyar nyelvű menü jó kis telefon azért egy picit jobban szól mint a walkman mobilok többet is tud csak az a gond h nem symbian operációs rendszer van rajt tehát csak a java játékok jók ja igen és kis felbontású videót készít amúgy semmi gond
2009. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. júl. 6. 22:06
 3/4 anonim válasza:
0%
kínai ócska sz@r
2010. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az előzővel nem értek egyet, viszotn a legelső válaszolóval 100%-osan egyet értek! nekem is 5130-am van, én meg vagyok vele elégedve.
2010. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!