Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék segítséget kérni!...

Szeretnék segítséget kérni! Telefonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Idén fogok ballagni és nem akartam ékszereket meg ilyesmiket kérni ezért a telefon mellett döntöttem, de nem vagyok jártas ilyen terepen.Nem tudom milyen telefont kérjek nem szeretnék túl drágát de nem szeretnék ilyen gagyi sza*t sem.Olyan "fazonúra" gondoltam aminek ?QWARTY? billentyűzete van(olyasmit mint a blackberry).A lényeg h ha lehet Samsung.Szerintetek milyen legyen? És még egy kérdés h valami olyan csomag kéne hozzá amiben ingyenes a net, a facebook meg az ilyenek? Olyan van? és kb. mennyi egy hónapra az előfizetés?? Előre is köszi.

2012. máj. 21. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A Samsungnak egyedül a Chat nevezetű modellje van ami ilyesmi kialakítású, de nem épp egy egetrengető készülék. Találsz annál jobbat. Esetleg végignézheted az összes olyan kérdést ahol telefont ajánlanak és hátha onnan lesz jobb ötleted is mint egy ilyen samsung.


A díjcsomaggal kapcsolatban meg: nem írtad melyik szolgáltató. Amúgy mindháromnál van olyan csomag amelyikben van net. De külön is megrendelhető hozzá. A szolgáltatók honlapján nézelődhetsz, hátha találsz egy megfelelőt.

2012. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!