Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani...

Szonjus kérdése:

Hogyan tudom beállítani SMShez az üzenetközpont számát?

Figyelt kérdés

Sony Ericson Xperia MiniPro. Valahogy elállítottam, de sehol se találom, hogy tudnám visszacsinálni és így nem tudok üzenetet küldeni. A használati útmutatóban nincs benne.


Leírok mindent amit a telefon adatai (beállításokban van)alatt van és a telefonra vonatkozik, mert nagyon nem értek hozzá, hogy ebbe, mi a lényeges...


Típusszám U20i

Belső vezérlő program verziója: 2.1-updata1

Alapsávú verzió M76XX-TSNCJOLYM-53404015

Kernelverzió2.6.29 SEMCU@SEMCHost #1

Buildszám 2.1.1.A.0.6


Előre is köszi :)



2012. máj. 22. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Még a pólóméretedet is írd ki, bármit, csak a szolgáltató nevét ne.
2012. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hívd fel a szolgáltatód ügyfélszolgálatát, ott majd segítenek
2012. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a kártya ami benne van telenor :) a szolgáltató djuice, a telefon független, azt hiszem. A központ számát tudom, az ügyfélszolgálat meg lassú és nem tudták megoldani, múltkor voltam bent egy másik telefonért és csak annyit tudtak mondani, hogy állítsam be és hogy benne van a használatiba, azt átolvastam és nem találtam semmi :/ a póló méretem: S és 37es lábam van és 172cm magas vagyok :D remélem már tudsz segíteni, vagy ha kell még valami adat hozzá szóljál Sőt szőke is vagyok, de ezt gondolom már sejtetted...
2012. máj. 23. 01:41
 5/6 anonim ***** válasza:
+36 20 9300 099
2012. máj. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a számot tudom, csak azt nem, hogy hova kell beírni régen mindig Nokiám volt és ott egyszerű volt... de ezen egyszerűen sehol nem találok ilyen beállítást.
2012. máj. 23. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!