Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone ra/rol miert nem lehet...

Iphone ra/rol miert nem lehet kuldeni file-okat bluetooth-n keresztul?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Na látod ez egy nagyon jó kérdés!

Amúgy egy másik iphone-ra lehet küldeni, csak más rendszerűre nem! Tehát raktak bele kékfog lehetőséget, de csak a sajátjára lekorlátozva.

Szvsz ez kimeríti a rasszizmus fogalmát. Kissé el van szállva magától az Apple! Persze ők lehet azt hiszik, hogy majd egyszer mindenki iphone-al rohangál, de szerencsére ez nem így van és nem így lesz, mert azért sok más telefon létezik, amik sokkal jobbak és ráadásul olcsóbbak is!

Sajnos nem tudom megérteni az embereket, hogy miért vásárolnak iPhone-t, amikor ennyire korlátolt, hogy 2012-ben nem tudnak fájlokat küldeni és fogadni. Ha még szép lenne megérteném, de valljuk be nem egy szép darab, és a designereket meg valószínűleg kirúgták miután megalkották a telefont és nem vettek fel másokat a helyükre.


Kérdezd meg az Apple ügyfélszolgálatán. De lehet én is felhívom őket, pusztán kíváncsiságból!

2012. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Talán azért vesznek iPhone-t mert azt is ugyanúgy fel lehet törni, mint bármelyik másik rendszert, és hoppá..máris van bluetooth fájlküldés...egyébként meg nem tudom ki mire használja, én körülbelül 13-14 éves koromban iskolában zenék/vicces csengőhangok, képek küldésére használtam utoljára...
2012. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Azért a feltöréssel nem tudsz mindent megtenni! Havernak feltört iPhone-ja van, mégsem tud küldeni fogadni. És ne magadból indulj ki, mások ugyanis napi szinten használják eme lehetőséget. Pl. a haver is szeretett volna tőlem kapni egy fájlt, lefényképeztem őket a barátnőjével. Mondta küldjem át neki, de ugye nem sikerült. Meg kérte a barátnőjét, hogy a SE X10 mini prójára küldhessem át, ők meg majd otthon gépre rakják, onnan meg rá az iphone-ra! Vicces nem? És égő is, egy ilyen drága cuccossal nem lehet megcsinálni egy ilyen alap dolgot!

Miért nem az iPhone-al fényképeztem le őket?

Mert nekem Nokia N8-am van, kicsit jobb a kép minősége, amit készítek vele!

2012. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az n8 tényleg jó, volt nekem is. Valószínű van egy olyan gondolatmenet, hogy ilyen drága telefonnál már van mobilinternet előfizetés is, és így e-mail-ben is bárkinek el lehet küldeni.
2012. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Mert sz@r az iPhone.
2013. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ZLC válasza:
100%

Azért nem lehet BT-n küldeni, mert anno ez volt a zenekiadók (egyik) feltétele ahhoz, hogy beálljanak az iTunes mögé, vagyis, hogy a zenefájlok ellopását (korlát nélküli szétküldözgetését) megakadályozzák, vagy legalábbis nehezítsék. Így lett később DRM-mentes zene az iTunes-ban.

Valamit valamiért, az Apple úgy döntött, hogy bevállalja, és úgy tűnik, hogy jól tette, legalábbis ha az iTunes áruház forgalmát nézzük.

A BT fájlküldés _néha_ valóban hiányozhat, ám elég ritkán ahhoz, hogy valódi problémát ne okozzon. Ha valakinek gyakran kellene, és gyakran hiányzik, akkor sajnos rossz telefont választott magának.

2014. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmire ott az Instashare alkalmazás. A BT meg elavult dolog, ennyi erővel lehetne siratni az infravöröst meg a Nokia 3210 felé képüzeneteket...
2014. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem van egy ezeréves iphone 5 meg ezenkivül 2 samsung mert azokat haszánlom anno csak kiváncsiság miatt vettem iphone-t de nem tetszett. viszont videóztam vele a 2 telefont és átakartam küldeni magamnak de nem lehet. azon a telón meg nem fogok ezért csinálni ilyen fiokot olyan fiokot..na ilyenkor örülök, hogy x éve ezt a márkát elengedtem :)
dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!