Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10 Mb böngészés mobilinternete...

10 Mb böngészés mobilinterneten egy okostelefonon mire elég?

Figyelt kérdés
Napi 10 Mb-tal megyek valamire? Hány weblapot tudok megnyitny úgy nagyjából? Vagy mittudom én, van erre valami jó példátok illusztrálni, hogy mivel tudok lelőni 10 Mb adatforgalmat?

2012. máj. 24. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, ha napokra van megszavba, akkor nem sokra - pár webolda, youtube kizárva, egy-egy alkalmazás letöltse marketről, méretre figyelni kell, vészhelyzetben viszont jól jön: gps, menetrend, gúgli... Havi 300 MB-al viszont azért lehet mit kezdeni, én legalábbis tudnék... :P
2012. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Átlagosan napi 10 MB internettel hogyha csak netezel akkor 20-30 percre elég
2012. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 10inchhero válasza:
arra elég, hogy párszor felnézz Facebookra, esetleg e-maileket megnézd
2012. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Jobban körvonalazódott előttem, mint számítottam :)
2012. máj. 24. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, de mindenképpen olyan oldalakla lépj be, ahol kevés plug-in van, mert egy nagyobb oldal, vegyük csak a youtube-t, már kezdetből több memóriát igényel
2012. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
ha androidos a mobilod, töltsd le az opera minit, így sokkal kevesebb adatot használsz! (:
2012. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem androidos akkor is használhat opera mini-t, mert kb. az összes rendszerre elérhető.
2012. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Én email klienst használok + Opera Minivel gyakorikérdések+prohardver, átlagosan napi 1.5 mega fogy. Mikor egy napig nem volt net a munkahelyemen, akkor fogyott 4 mega.
2012. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csakis opera minivel netezz akkor tízszer annyit tudsz netezni
2012. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!