Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Plus vagy...

Samsung Galaxy S Plus vagy iPod Touch 4G + valami olcsóbb telefon?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 23:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt ne írjátok hogy az iPod-od úgy sem fogom mindig hurcolni magammal mert nem is akarom!
2012. máj. 25. 23:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, a Pod annyival jobb, hogy több játék van iOS-re. Ha olcsóbb telefont akarsz venni, akkor olyat vegyél, amivel már meg lehet osztani a mobilnetet.
2012. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pedig én azt akartam írni, de van olyan érzésem, hogy kérdezted már ezt :D S plust azért nem vennék, mert csak a neve a reklám, az S-nél egy hangyaf*sznyit erősebb, akkor már a touch többet érne, viszont amellé valami gyenge nokia kéne, hogy jó kombó legyen.
2012. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én még nem kérdeztem de azt tudom hogy több ehhez hasonló kérdés volt már és azért írtam hogy hogy azt ne írjátok. És mondom nem is baj mert ha csak egy mobiltelefonom van de az ilyen okos telefon akkor ha azt ellopják szívás az egész de ha van egy iPod Touch és egy olcsó, gagyibb mobiltelefon és amikor elmegyek dolgozni vagy csak úgy kimegyek a városba akkor csak a telefont viszem magammal hogy ha ellopják vagy elhagyom ne legyen nagy kár de eközben az iPod itthon pihen és így kevesebb az esély a nagy "kárt" okozó lopásnak.
2012. máj. 26. 11:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ma reggel meg is vettem az iPod Touchot. Innen vettem a 8GB-osat: [link] Szerintetek ez jó lesz vagy kár volt megvenni?
2012. máj. 26. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
50-55ért adtam volna 32gb-st, mivel el akarom adni. :)
2012. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megérte..amíg nem láttam az alatta lévő kommentet.:DDD az utolsót.xD
2012. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké de nekem minden képen újonnan kellett hogy biztos ne legyen vele probléma.
2012. máj. 27. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennek sincs semmi baja.. :D

Hát igen, de neten ennyiért vannak kb a 32gb-s készülékek is.

2012. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!