Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéses számlacsomag...

Előfizetéses számlacsomag vásárlásánál a a szolgáltató elfogadja a sárga csekk helyett a kéket?

Figyelt kérdés
Ugye kérnek közüzemi számlát, namármost' az én netszolgáltatóm kb fél éve átállt a sárga csekkes postán befizetős módszerről arra, hogy jön egy nő, akinek én fizetek és ad egy nyugtát. Kis kék, kézzel írott, rajta van a nevem, meg a cég bélyegzője, meg a befizetett össeg. Ezt elfogadja a szolgáltató tőlem mint 3 hónapnál nem régebbi közüzemi számlát?

2012. máj. 27. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Közüzemi számla az közüzemi számla akármilyen a formátuma.

Egyébként sem a nyugta kell a befizetésről hanem a számlát kérik(ami normál esetben a szolgáltatás elemeit tartalmazza és ahhoz van csatolva a sárga csekk), simán a befizetési bizonylat semmit sem ér.

És vigyél inkább villany/víz/gáz/vezetékes telefon számlát mert ezeket fogadják el közüzemi számlának a net/ktv/mobil számla nem minősül közüzeminek!

2012. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi más nincs a nevemen. :\
2012. máj. 27. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
A számla miatt sztem nem kell nagyon aggódani, ugyanis a -nél csak személyi kell semmi más de valószínű hogy a másik kettő sem kér ilyeneket.
2012. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!