Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri a Nokia E7...

Szerintetek megéri a Nokia E7 Qwerty bil. -st akarok venni?

Figyelt kérdés
Miért,és miért nem
2012. máj. 28. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem, nagyon rossz telefon, gyenge hardver, elavult oprendszer. Ha qwerty kell, Xperia Mini Pro vagy Motorola Milestone 2-3.
2012. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ja, ezeket ajánlom:

Xperia Mini Pro

Htc ChaCha

Xperia Pro

2012. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A ChaCha is nagyon elavult.
2012. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jolinar mindig szereti szapulni a Nokia-kat.Ne higyj neki!De jelen esetben én se venném meg az E7-t.Én N8-at vettem helyette.Sokkal jobb.
2012. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az N8-ban is ugyanez az elavult hardver van, gagyi amoled kijelzővel... Hidd el, van okom szapulni őket. Ha te is annyi telefont próbáltál volna ki, amennyit én, megértenéd. Viszont a szavahihetőségem megkérdőjelezését nem tolerálom.
2012. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az s60v5-ös rendszerek szarok én nem is használtam de barátnőmnek olyan van,nem is ajánlom!Lehet,hogy csak 680MHz-es a proci van az N8-ban de a Rendszert jól pörgeti!Tudod ez egy nagyon jól optimalizált rendszer amit az Androidról nem lehet elmondani.Nem a 2 meg 4 magot kell nézni csak sokakat ez elvakit!Azért arra kiváncsi vagyok mennyi telefonod volt és milyenek?!
2012. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak 10 telefonom volt, nem cserélgetem őket gyakran, mivel tudatosan választok. Okostelefonok közül a Blade és a Defy voltak a nyertesek (de a régi K300i és W610i is megvan, hibátlanok a mai napig).

Viszont egyrészt a munkahelyemen (én voltam a telefonflotta-beszerző), másrészt a bemutatótermekben gyakorlatilag minden ma kapható telefont kipróbáltam, nem csak egy kézbevétel erejéig (kivéve persze azokat, amikről már a kézbevételkor sütött, hogy hulladékok).

2012. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

e7-nek 8Mp-s a kamerája...de a nyomik EDOF fókuszt tettek bel.....-.-

Amúgy Bellével az E7 már igen jó telefon. Tény, hogy mindenki lehordja a Simbyant (én is :D) de igen: nem kell neki 2-4 mag, hogy menjen. Takarékos kis rendszer és nincsen nagy hardver igénye. A másik példa az IOS. Ott sincsen 4-6 mag, hogy pörögjön a gép. A 4S-be is csak azért tettek 2 magot, mert minden android fan gúnyolta őket, hogy húúúúú, csak 1 magos, de gááááz! Az is szépen fut gyenge hardverrel, ahogy a Simbyan vagy a Windows Phone (de a wp7 egy másmilyen élet stílus, az hagyjuk ki most)

Tény, hogy az android JOBB, de ahhoz, hogy jól menjen, kell neki a 2-4 mag és egy jó optimalizálás(pl :Sony, SE), különben ott is van sok csúnya hiba.

2012. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem 3-4 alkalommal való nyomogatással megtudja bárki mondani,hogy melyik telefon milyen.Már csak azért sem,mert ott a bemutatóteremben nem teszel rá appokat,nem használod a navigációt,nem töltesz le és teszel ki widgetet stb.ami mondjuk terheli a rendszert.Csak azt látod,hogy full alapon,hogyan viselkedik a telefon.


Én mondjuk úgy választottam az N8-at,hogy olvasgattam a neten rengeteg fórumot,cikket.Előtte nem fogtam egyet se a kezembe.Androidot semmiképp nem akartam mivel tudtam,hogy minőséget csak a Nokiaval kaphatok!

2012. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy 2 teszt után meg tudom mondani, milyen egy telefon (persze csak gyári rommal). Te is meg tudnád mondani száz telefon után. A Nokia minőségét megkérdőjelezném, de nem trollkodok. (2 éve első körben Nokiát akartam látatlanban, aztán fél óra olvasgatás után letettem róla, olyan rossz volt mind. Sajnos azóta sem javult sokat a helyzet.)
2012. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!